Konzultace u vás doma

Osobní konzultace je základním kamenem práce laktační poradkyně a každá maminka by si měla po porodu dopřát alespoň jednu konzultaci s laktační poradkyní, aby měla jistotu, že kojí správně a že kojení bude moct úspěšně pokračovat.

Jedině při osobním setkání je možné zkontrolovat, popř. upravit techniku kojení. Správná technika kojení je jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. Často se – zvláště v prvních týdnech – jedná o téměř hodinářskou práci.

Přesná technika kojení je tedy alfou a omegou úspěšného kojení a zároveň receptem na odstranění potíží jako je např.

  • bolestivé kojení,
  • nedostatek mléka,
  • nespokojené nebo neprospívající dítě
  • nespolupracující dítě
  • zatvrdliny nebo zánět prsu
  • zranění bradavek
  • anebo to prostě vůbec nejde, dítě má lahvičku, k prsu nechce a Vám je to líto
Laktační poradenství
0
Pomohli jsme rozkojit dětí
0
Rodinám jsme ušetřili za kojenecká mléka.

* Při ceně 429 Kč za krabici kojeneckého mléka, při využití 97 kusů během dvou let. Podle doporučeného dávkování dle výrobce po dobu prvních dvou let života.


Tarify

Vybrat si pro sebe a svoje miminko můžete z několika tarifů:

1. Stále spolu – podpora po celou dobu kojení – 2, 3, nebo i 4 roky

Nebudete na to sama. Vaše laktační poradkyně vás bude znát a bude s vámi v kontaktu po celou dobu kojení osobně i telefonicky. Pomůže vám dělat věci správně a činit dlouhodobě dobrá rozhodnutí. Ať už budete řešit rozjezd, prospívání, první zoubky, zavádění tuhé stravy nebo ukončování kojení.

2. Pořádný rozjezd 2 týdny nácviku a podpory po porodu nebo v případě obtíží

Dva týdny pro úspěšné nastartování kojení nebo restart při potížích. Laktační poradkyně vás opakovaně navštíví, nacvičí s vámi techniku kojení a vybaví vás potřebnými informacemi. Bude vám k dispozici také po telefonu. Když se vše nacvičí správně, minimalizuje se tím riziko pozdějších potíží.

3. Jednorázová konzultace – 2-3 hodiny

Minimální preventivní péče, kterou by měla absolvovat každá maminka v počátcích kojení nebo při prvním výskytu potíží později. Laktační poradkyně vás jednou navštíví, stráví s vámi 2-3 hodiny, a po dobu cca týdne vám bude k dispozici na telefonu.

4. Následná konzultace – kratšího rozsahu

Konzultaci si snadno objednáte online v rezervačním systému. Do pár minut máte zajištěný termín. My máme tašky sbalené a těšíme se na Vás i Vaše miminko.

V případě dotazů kontaktujte recepci. 603 232 542

Naše laktační poradkyně

Šárka Poláčková

Laktační poradkyně
Šárka je budoucí porodní asistentka – nyní studující. Péče o kojení k tomu přirozeně patří. Celoživotně se ráda věnuje dětem všech věkových skupin.

Taťána Šnejdarová

Laktační poradkyně
Táňa je maminka dvou dcer a syna, podpora maminek v křehkém období kojení jí dává velký smysl. Laktačnímu poradenství se věnuje s radostí a empatií

Ing. Hana Lukavcová