Konzultace u vás doma2023-01-27T14:58:29+01:00

Konzultace u vás doma

Osobní konzultace je základním kamenem práce laktační poradkyně a každá maminka by si měla po porodu dopřát alespoň jednu konzultaci s laktační poradkyní, aby měla jistotu, že kojí správně a že kojení bude moct úspěšně pokračovat.

Jedině při osobním setkání je možné zkontrolovat, popř. upravit techniku kojení. Správná technika kojení je jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. Často se – zvláště v prvních týdnech – jedná o téměř hodinářskou práci.

Přesná technika kojení je tedy alfou a omegou úspěšného kojení a zároveň receptem na odstranění potíží jako je např.

  • bolestivé kojení,
  • nedostatek mléka,
  • nespokojené nebo neprospívající dítě
  • nespolupracující dítě
  • zatvrdliny nebo zánět prsu
  • zranění bradavek
  • anebo to prostě vůbec nejde, dítě má lahvičku, k prsu nechce a Vám je to líto
Laktační poradenství


Tarify

Vybrat si pro sebe a svoje miminko můžete z několika tarifů:

1. Stále spolu – podpora po celou dobu kojení – 2, 3, nebo i 4 roky

Nebudete na to sama. Vaše laktační poradkyně vás bude znát a bude s vámi v kontaktu po celou dobu kojení osobně i telefonicky. Pomůže vám dělat věci správně a činit dlouhodobě dobrá rozhodnutí. Ať už budete řešit rozjezd, prospívání, první zoubky, zavádění tuhé stravy nebo ukončování kojení.

2. Pořádný rozjezd 2 týdny nácviku a podpory po porodu nebo v případě obtíží

Dva týdny pro úspěšné nastartování kojení nebo restart při potížích. Laktační poradkyně vás opakovaně navštíví, nacvičí s vámi techniku kojení a vybaví vás potřebnými informacemi. Bude vám k dispozici také po telefonu. Když se vše nacvičí správně, minimalizuje se tím riziko pozdějších potíží.

3. Jednorázová konzultace – 2-3 hodiny

Minimální preventivní péče, kterou by měla absolvovat každá maminka v počátcích kojení nebo při prvním výskytu potíží později. Laktační poradkyně vás jednou navštíví, stráví s vámi 2-3 hodiny, a po dobu cca týdne vám bude k dispozici na telefonu.

4. Následná konzultace – kratšího rozsahu

Konzultaci si snadno objednáte online v rezervačním systému. Do pár minut máte zajištěný termín. My máme tašky sbalené a těšíme se na Vás i Vaše miminko.

V případě dotazů kontaktujte recepci. 603 232 542

Naše laktační poradkyně

Mgr. Eva Biskupová

Laktační poradkyně
Eva je maminkou dvou neposedných chlapců. Od roku 2007 pracuje v pomáhajících profesích. Věří, že její zkušenosti z krizové intervence mohou být užitečné i maminkám po porodu. Každá krizová situace může být prostorem k dalšímu vývoji a nové životní cestě s Vaším miminkem.

Ing. Zuzana Černochová

Laktační poradkyně
Zuzka je maminka dvou dětí. Práce s dětmi ji vždy bavila a bere ji jako poslání. S nadšením pomáhá maminkám na jejich cestě ke kojení a péči o miminka

Mgr. Eliška Havlíčková

Laktační poradkyně
Eliška je matkou dvou dětí, které si prošly kojeneckou poruchou příjmu potravy. Díky nim se začala aktivně zajímat o laktační poradenství a výživu. Své zkušenosti a znalosti teď uplatňuje v pomoci všem maminkám, které na své cestě za bezproblémovým kojením potřebují podporu. Řídí se heslem “Dobře to dopadne”

Laktační poradkyně

Ing. Hana Lukavcová

Laktační poradkyně
Hanka je maminka dvou synů. K laktačnímu poradenství ji přivedly vlastní potíže s kojením a dobrá zkušenost s laktační poradkyní. Sama se mu věnuje od roku 2018 a je členem Laktační ligy.
Laktační poradkyně

Mgr. Radka Matesová

Laktační poradkyně
Radka má ráda děti a vzdělávání. Laktačnímu poradenství se věnuje s entuziasmem, empatií a odborným zápalem.
Laktační poradkyně

Šárka Poláčková

Laktační poradkyně
Šárka je budoucí porodní asistentka – nyní studující. Péče o kojení k tomu přirozeně patří. Celoživotně se ráda věnuje dětem všech věkových skupin.

Taťána Šnejdarová

Laktační poradkyně
Táňa je maminka dvou dcer a syna, podpora maminek v křehkém období kojení jí dává velký smysl. Laktačnímu poradenství se věnuje s radostí a empatií

Mgr. Jitka Herzánová

Jednatelka a Laktační poradkyně
Jitka se věnuje laktačnímu poradenství od 2010 vedle své druhé profese – psychoterapie. Má tři dcery, problémy s kojením u nejmladší holčičky vedly ke snaze přijít tomu všemu na kloub.

Co o nás maminky říkají

Skvělá zkušenost, doporučila bych každé mamince. Díky Táně dceru plně kojím i přesto, že jsem to chtěla vzdát. Děkujeme.

Trpělivost a dobré rady, oceňuji. Možnost se na cokoliv zeptat.

Všechny otázky byly zodpovězeny, vše super.

Přejít nahoru