Konzultace u vás doma2022-11-21T20:16:49+01:00

Konzultace u vás doma

Osobní konzultace je základním kamenem práce laktační poradkyně a každá maminka by si měla po porodu dopřát alespoň jednu konzultaci s laktační poradkyní, aby měla jistotu, že kojí správně a že kojení bude moct úspěšně pokračovat.

Jedině při osobním setkání je možné zkontrolovat, popř. upravit techniku kojení. Správná technika kojení je jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. Často se – zvláště v prvních týdnech – jedná o téměř hodinářskou práci.

Přesná technika kojení je tedy alfou a omegou úspěšného kojení a zároveň receptem na odstranění potíží jako je např.

  • bolestivé kojení,
  • nedostatek mléka,
  • nespokojené nebo neprospívající dítě
  • nespolupracující dítě
  • zatvrdliny nebo zánět prsu
  • zranění bradavek
  • anebo to prostě vůbec nejde, dítě má lahvičku, k prsu nechce a Vám je to líto
Laktační poradenství


Tarify

Vybrat si pro sebe a svoje miminko můžete z několika tarifů:

1. Stále spolu – podpora po celou dobu kojení – 2, 3, nebo i 4 roky

Nebudete na to sama. Vaše laktační poradkyně vás bude znát a bude s vámi v kontaktu po celou dobu kojení osobně i telefonicky. Pomůže vám dělat věci správně a činit dlouhodobě dobrá rozhodnutí. Ať už budete řešit rozjezd, prospívání, první zoubky, zavádění tuhé stravy nebo ukončování kojení.

2. Pořádný rozjezd 2 týdny nácviku a podpory po porodu nebo v případě obtíží

Dva týdny pro úspěšné nastartování kojení nebo restart při potížích. Laktační poradkyně vás opakovaně navštíví, nacvičí s vámi techniku kojení a vybaví vás potřebnými informacemi. Bude vám k dispozici také po telefonu. Když se vše nacvičí správně, minimalizuje se tím riziko pozdějších potíží.

3. Jednorázová konzultace – 2-3 hodiny

Minimální preventivní péče, kterou by měla absolvovat každá maminka v počátcích kojení nebo při prvním výskytu potíží později. Laktační poradkyně vás jednou navštíví, stráví s vámi 2-3 hodiny, a po dobu cca týdne vám bude k dispozici na telefonu.

4. Následná konzultace – kratšího rozsahu

Konzultaci si snadno objednáte online v rezervačním systému. Do pár minut máte zajištěný termín. My máme tašky sbalené a těšíme se na Vás i Vaše miminko.

V případě dotazů kontaktujte recepci. 603 232 542

Objednejte si konzultaci

Naše laktační poradkyně

Mgr. Eva Biskupová

Více informací
Laktační poradkyně
Eva je maminkou dvou neposedných chlapců. Od roku 2007 pracuje v pomáhajících profesích. Věří, že její zkušenosti z krizové intervence mohou být užitečné i maminkám po porodu. Každá krizová situace může být prostorem k dalšímu vývoji a nové životní cestě s Vaším miminkem.

Ing. Zuzana Černochová

Více informací
Laktační poradkyně
Zuzka je maminka dvou dětí. Práce s dětmi ji vždy bavila a bere ji jako poslání. S nadšením pomáhá maminkám na jejich cestě ke kojení a péči o miminka

Mgr. Eliška Havlíčková

Více informací

Laktační poradkyně
Eliška je matkou dvou dětí, které si prošly kojeneckou poruchou příjmu potravy. Díky nim se začala aktivně zajímat o laktační poradenství a výživu. Své zkušenosti a znalosti teď uplatňuje v pomoci všem maminkám, které na své cestě za bezproblémovým kojením potřebují podporu. Řídí se heslem “Dobře to dopadne”

Laktační poradkyně

Ing. Hana Lukavcová

Více informací
Laktační poradkyně
Hanka je maminka dvou synů. K laktačnímu poradenství ji přivedly vlastní potíže s kojením a dobrá zkušenost s laktační poradkyní. Sama se mu věnuje od roku 2018 a je členem Laktační ligy.
Laktační poradkyně

Mgr. Radka Matesová

Více informací
Laktační poradkyně
Radka má ráda děti a vzdělávání. Laktačnímu poradenství se věnuje s entuziasmem, empatií a odborným zápalem.
Laktační poradkyně

Šárka Poláčková

Více informací
Laktační poradkyně
Šárka je budoucí porodní asistentka – nyní studující. Péče o kojení k tomu přirozeně patří. Celoživotně se ráda věnuje dětem všech věkových skupin.

Taťána Šnejdarová

Více informací
Laktační poradkyně
Táňa je maminka dvou dcer a syna, podpora maminek v křehkém období kojení jí dává velký smysl. Laktačnímu poradenství se věnuje s radostí a empatií

Mgr. Jitka Herzánová

Více informací
Jednatelka a Laktační poradkyně
Jitka se věnuje laktačnímu poradenství od 2010 vedle své druhé profese – psychoterapie. Má tři dcery, problémy s kojením u nejmladší holčičky vedly ke snaze přijít tomu všemu na kloub.

Co o nás maminky říkají

Paní byla výborná. Moc děkuji za cenné rady. Maximální spokojenost.

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup a trpezlivosť. Veľmi mi konzultácia pomohla.

Ideální poradenství, zodpovězení veškerých dotazů, naučení techniky a laskavý přístup.

Název

Přejít nahoru