Konzultace u vás doma

Poznámka k současné epidemiologické situaci:
Konzultace jsou opět možné osobně. Dodržujeme veškerá hygienická doporučení (roušky, rukavice, dezinfekce, sterilní jednorázové pomůcky,….) a také velmi důsledně dbáme na svoje zdraví. 

Osobní konzultace je základním kamenem práce laktační poradkyně a každá maminka by si měla po porodu dopřát alespoň jednu konzultaci s laktační poradkyní, aby měla jistotu, že kojí správně a že kojení bude moct úspěšně pokračovat.

Jedině při osobním setkání je možné zkontrolovat, popř. upravit techniku kojení. Správná technika kojení je jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěchu. Často se – zvláště v prvních týdnech – jedná o téměř hodinářskou práci.

Přesná technika kojení je tedy alfou a omegou úspěšného kojení a zároveň receptem na odstranění potíží jako je např.

  • bolestivé kojení,
  • nedostatek mléka,
  • nespokojené nebo neprospívající dítě
  • nespolupracující dítě
  • zatvrdliny nebo zánět prsu
  • zranění bradavek
  • anebo to prostě vůbec nejde, dítě má lahvičku, k prsu nechce a Vám je to líto

Tarify

Vybrat si pro sebe a svoje miminko můžete z několika tarifů:

1. Stále spolu – podpora po celou dobu kojení – 2, 3, nebo i 4 roky

Nebudete na to sama. Vaše laktační poradkyně vás bude znát a bude s vámi v kontaktu po celou dobu kojení osobně i telefonicky. Pomůže vám dělat věci správně a činit dlouhodobě dobrá rozhodnutí. Ať už budete řešit rozjezd, prospívání, první zoubky, zavádění tuhé stravy nebo ukončování kojení.

2. Pořádný rozjezd – 2 týdny nácviku a podpory po porodu nebo v případě obtíží

Dva týdny pro úspěšné nastartování kojení nebo restart při potížích. Laktační poradkyně vás opakovaně navštíví, nacvičí s vámi techniku kojení a vybaví vás potřebnými informacemi. Bude vám k dispozici také po telefonu. Když se vše nacvičí správně, minimalizuje se tím riziko pozdějších potíží.

3. Jednorázová konzultace – 2-3 hodiny

Minimální preventivní péče, kterou by měla absolvovat každá maminka v počátcích kojení nebo při prvním výskytu potíží později. Laktační poradkyně vás jednou navštíví, stráví s vámi 2-3 hodiny, a po dobu cca týdne vám bude k dispozici na telefonu.

4. Následná konzultace – kratšího rozsahu

Konzultaci si nejlépe objednáte telefonicky – 603 232 542. Můžete využít také formulář.

Čas konzultace se dohodne v nejbližším možném termínu. Snažíme se, abychom u Vás byly co nejdříve.

Napište nám