Spokojenost našich klientů

Děkujeme moc paní Jitce za pomoc s rozkojením našich nedonošených dvojčecích princezen. Vzhledem k tomu, že se narodily dva měsíce před termínem, byly několik týdnů v inkubátoru a z porodnice odcházely krmené lahvičkami, s občasným přiložením k prsu s kloboučkem. Přikládání přímo k prsu se nedařilo, holčičky nějak nevěděly, co s ním. S pomocí paní Jitky se nám podařilo potrénovat u obou holčiček přikládání i sací reflex a teď jsou obě již několik měsíců bez problémů plně kojené.
Lenka M.
Honzík se narodil s porodní váhou 3 240 g. Po 6 dnech nás propustili z porodnice s váhou 2 930g. Po 4 dnech, kdy jsem se snažila kojit vážil jen 2 990 g. a tak jsem požádala o pomoc s kojením paní Herzánovou. Za dalších 13 dní byla váha 3 600g !! Ještě jednou Vám musím moc a moc poděkovat. Je to z velké části hlavně Vaše zásluha. Předpokládám, že laktačních poradkyň na Mladoboleslavsku, které jsou tak milé a vstřícné jako Vy je málo. Honzíček se hezky přisává a pije seč mu síly stačí. Doufám, že nám to už takto vydrží.
Alice
Moc příjemná konzultace. Obě laktační poradkyně byly velmi příjemné. Byla jsem maximálně spokojená a jsem mnohem klidnější. Konzultace naplnila mé očekávání.
Klára N.
Absolvovala jsem kurz předporodní přípravy a je vidět, že přednášející tím tématem žije a zabývá se. Příjemné a vstřícné vystupování, ochota vysvětlovat a odpovídat na otázky. Díky.
Zdenka T.