Mgr. Jitka Herzánová
Jednatelka a Laktační poradkyně
Jitka se věnuje laktačnímu poradenství od 2010 vedle své druhé profese – psychoterapie. Má tři dcery, problémy s kojením u nejmladší holčičky vedly ke snaze přijít tomu všemu na kloub.
Bc. Michaela Medková
Online recepce
Michaele se dovoláte na čísle 603 232 542 a na mailu info@kojenipraha.cz. Je připravena Vám kdykoliv pomoci vybrat vhodnou variantu konzultace a zodpovědět všechny organizační dotazy. Odborné dotazy přesměruje na laktační poradkyně, abyste brzy měli odpověď.
Ing. Zuzana Černochová
Laktační poradkyně
Zuzka je maminka dvou dětí. Práce s dětmi ji vždy bavila a bere ji jako poslání. S nadšením pomáhá maminkám na jejich cestě ke kojení a péči o miminka.
Ing. Hana Lukavcová
Laktační poradkyně
Hanka je maminka dvou synů. K laktačnímu poradenství ji přivedly vlastní potíže s kojením a dobrá zkušenost s laktační poradkyní. Sama se mu věnuje od roku 2018 a je členem Laktační ligy.
Mgr. Radka Matesová
Laktační poradkyně
Radka má ráda děti a vzdělávání. Laktačnímu poradenství se věnuje s entuziasmem, empatií a odborným zápalem.
Šárka Poláčková
Laktační poradkyně
Šárka je budoucí porodní asistentka - nyní studující. Péče o kojení k tomu přirozeně patří. Celoživotně se ráda věnuje dětem všech věkových skupin.
Taťána Šnejdarová
Laktační poradkyně
Táňa je maminka dvou dcer a syna, podpora maminek v křehkém období kojení jí dává velký smysl. Laktačnímu poradenství se věnuje s radostí a empatií.