Recepce

Online recepce
Dovoláte na čísle 603 232 542 a na mailu info@kojenipraha.cz. Jsme připraveni Vám kdykoliv pomoci vybrat vhodnou variantu konzultace a zodpovědět všechny organizační dotazy. Odborné dotazy přesměruje na laktační poradkyně, abyste brzy měli odpověď.

Mgr. Eliška Havlíčková

Laktační poradkyně
Eliška je matkou dvou dětí, které si prošly kojeneckou poruchou příjmu potravy. Díky nim se začala aktivně zajímat o laktační poradenství a výživu. Své zkušenosti a znalosti teď uplatňuje v pomoci všem maminkám, které na své cestě za bezproblémovým kojením potřebují podporu. Řídí se heslem “Dobře to dopadne”

Šárka Poláčková

Laktační poradkyně
Šárka je budoucí porodní asistentka – nyní studující. Péče o kojení k tomu přirozeně patří. Celoživotně se ráda věnuje dětem všech věkových skupin.

Taťána Šnejdarová

Laktační poradkyně
Táňa je maminka dvou dcer a syna, podpora maminek v křehkém období kojení jí dává velký smysl. Laktačnímu poradenství se věnuje s radostí a empatií

Ing. Hana Lukavcová

Laktační poradkyně
Hanka je maminka dvou synů. K laktačnímu poradenství ji přivedly vlastní potíže s kojením a dobrá zkušenost s laktační poradkyní. Sama se mu věnuje od roku 2018 a je členem Laktační ligy.

Mgr. Radka Matesová

Laktační poradkyně
Radka má ráda děti a vzdělávání. Laktačnímu poradenství se věnuje s entuziasmem, empatií a odborným zápalem.

Mgr. Jitka Herzánová

Jednatelka a Laktační poradkyně
Jitka se věnuje laktačnímu poradenství od 2010 vedle své druhé profese – psychoterapie. Má tři dcery, problémy s kojením u nejmladší holčičky vedly ke snaze přijít tomu všemu na kloub.