Online předporodní kurz ke kojení

Věděli jste, že skoro každá maminka chce úspěšně kojit a přesto se dlouhodobé kojení povede jen asi jedné třetině? Visí nad tím jedno velké PROČ? Nejčastější důvod selhání je podcenění přípravy a nedostatek informací. Je jaksi přirozené se v těhotenství soustředit na porod a kojení opomíjet. Ale porod trvá hodiny a péče o dítě desetiletí.

Setkala jsem se se spoustou únavy a vyčerpání, ztrátou sebevědomí, pochybnostmi, zda alergie nebo jiná onemocnění dítěte mohla nevzniknout,…. vše spojené s neúspěšným kojením. Přitom kojení může a má být úspěšné!!!

 

Kojení se můžete naučit!

Dokonce dopředu

A cesta vede tudy. My po ní maminky a miminky doprovázíme už více než deset let.
Dovolte mi, abych vás seznámila s online kurzem Předporodní přípravy ke kojení – kurzem určeným pro maminky a rodinné příslušníky.
Spojili jsme zkušenosti a atmosféru z mnoha kurzů, které proběhly naživo. V přátelské komorní atmosféře jsou zde srozumitelně vysvětleny všechny principy, dovednosti a znalosti, abyste byla dobře připravena na kojení.

skupinka nastávajících maminek na předporodním kurzu kojení

Obsah kurzu

vše o vyšetření prsou
technice kojení
potřebách dítěte
polohách při kojení
vývoji kojení v čase,
nejběžnějších obtížích
dostupných pomůckách
odstříkávání a skladování mléka
péči o prsa
hodnocení prospívání dítěte
a další

Online předporodní kurz kojení jsem absolvovala až po návratu z porodnice, a proto dokážu objektivně zhodnotit, jak moc by pro mě býval byl užitečný ještě před porodem. Z porodnice jsem přišla nekojící s kloboučky. S paní Herzánovou jsme sice vše za pár dní napravily, ale problémům s kojením jsem se mohla vyhnout. Kurz je skvěle postavený a jsou v něm veškeré informace, které maminka k úspěšnému kojení potřebuje. Vše je podrobně a srozumitelně vysvětleno a rady a tipy jsou k nezaplacení.

Kurz mohu všem nastávajícím maminkám vřele doporučit. 

Michaela