Online předporodní kurz ke kojení

Věděli jste, že skoro každá maminka chce úspěšně kojit a přesto se dlouhodobé kojení povede jen asi jedné třetině? Visí nad tím jedno velké PROČ? Nejčastější důvod selhání je podcenění přípravy a nedostatek informací. Je jaksi přirozené se v těhotenství soustředit na porod a kojení opomíjet. Ale porod trvá hodiny a péče o dítě desetiletí.

Setkala jsem se se spoustou únavy a vyčerpání, ztrátou sebevědomí, pochybnostmi, zda alergie nebo jiná onemocnění dítěte mohla nevzniknout,…. vše spojené s neúspěšným kojením. Přitom kojení může a má být úspěšné!!!

 

Kojení se můžete naučit!

Dokonce dopředu

A cesta vede tudy. My po ní maminky a miminky doprovázíme už více než deset let.
Dovolte mi, abych vás seznámila s online kurzem Předporodní přípravy ke kojení – kurzem určeným pro maminky a rodinné příslušníky.
Spojili jsme zkušenosti a atmosféru z mnoha kurzů, které proběhly naživo. V přátelské komorní atmosféře jsou zde srozumitelně vysvětleny všechny principy, dovednosti a znalosti, abyste byla dobře připravena na kojení.

skupinka nastávajících maminek na předporodním kurzu kojení

Obsah kurzu

vše o vyšetření prsou
technice kojení
potřebách dítěte
polohách při kojení
vývoji kojení v čase,
nejběžnějších obtížích
dostupných pomůckách
odstříkávání a skladování mléka
péči o prsa
hodnocení prospívání dítěte
a další

Online předporodní kurz kojení jsem absolvovala až po návratu z porodnice, a proto dokážu objektivně zhodnotit, jak moc by pro mě býval byl užitečný ještě před porodem. Z porodnice jsem přišla nekojící s kloboučky. S paní Herzánovou jsme sice vše za pár dní napravily, ale problémům s kojením jsem se mohla vyhnout. Kurz je skvěle postavený a jsou v něm veškeré informace, které maminka k úspěšnému kojení potřebuje. Vše je podrobně a srozumitelně vysvětleno a rady a tipy jsou k nezaplacení.

Kurz mohu všem nastávajícím maminkám vřele doporučit. 

Michaela

Jak to funguje?

Kurz obsahuje více než tři hodiny videa rozčleněného do tematických kapitol.

Nemusíte si vše zapamatovat naráz. Obsah si můžete studovat podle své chuti a časových možností. Můžete se k němu dle potřeby vracet v těhotenství i po porodu. Máte k němu časově neomezený přístup.

Jsme vám takto dosažitelní všude a vy můžete využít našich zkušeností.