V České republice je obvyklé, že laktační poradkyně absolvuje dvoudenní kurz Laktační ligy. Další vzdělávání je doporučené a závisí na osobní zodpovědnosti.

My jsme se vydali jinou cestou. CHCEME KVALITU!

Naše laktační poradkyně, ať mají, či nemají předchozí zkušenosti, absolvují několika měsíční intenzivní přípravu v rámci firemního vzdělaní a k tomu navíc kurz a certifikaci u Laktační ligy.

Tím to ale nekončí!!!

Vzdělávání pokračuje kapitolami krizové intervence a základními prvky práce s traumatem. Laktační poradkyně absolvuje náslechy, mnoho supervizních hodin, pravidelné následné vzdělávaní, které obsahuje asi 150 hodin ročně.

Proto často přijdou na vaši konzultaci dvě laktační poradkyně.

Proč to děláme?

Chceme být dobré, profesionální a mít vysokou úspěšnost konzultací. Chceme vidět vaše miminka baštit a přibírat.

Jak je to u nás s cenou?

Jsme fér. Cenu říkáme na rovinu. Je konečná.

Cena obsahuje náš čas, cestu po Praze a drobné pomůcky, pokud jsou potřeba, a následnou podporu po telefonu.

  • Nemusíte řešit, odkud k Vám jedeme a jestli je cestou objížďka.
  • Budeme se Vám věnovat tolik času, kolik bude potřeba. Dvě hodiny je téměř nejkratší doba, ale často je to víc. Pro Vás však neběží žádný taxametr s hodinovou sazbou.
  • Na konzultaci se dozvíte spoustu věcí a možná budete některé z nich potřebovat probrat znovu nebo se poradit o měnící se situaci – Vaše laktační poradkyně Vám je v příštích dnech k dispozici na telefonu.

A samozřejmě – pokud by konzultace přece jen nesplnila vaše očekávání, můžete ji reklamovat a my vám celou cenu konzultace vrátíme.

Ale úplně nejraději budeme, pokud se s námi podělíte o vaše úspěchy, překonané překážky, emoce, zkušenosti= váš kojící příběh.