Poradkyně byly velmi milé, dodaly mi naději, že to půjde. Ocenila jsem odbornost, empatii a velikou trpělivost. Věnovaly nám dokonce víc času než bylo původně dohodnuté.

Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala. Konzultace klidná, v pohodě (obávala jsem se stresu).

Milý, přátelský přístup.

S poradkyní jsem velmi spokojená, opravujeme techniku kojení a konečně mám pocit, že to s její pomocí zvládneme. Děkuji

Ideální poradenství, zodpovězení veškerých dotazů, naučení techniky a laskavý přístup.

Moc děkujeme za skvělou a milou pomoc i o vánočních svátcích.

Konzultace byla velmi přínosná a přístup poradkyně profesionální a příjemný. Pokud by bylo třeba, rádi se na vás opět obrátíme.

S paní poradkyní jsem byla spokojená, děkuji za milý a vstřícný přístup.

Táňa byla skvělá. Ukázala mi spoustu možností a polohu při kojení. Velice ochotná, sympatická. Navodila ve mně psychickou pohodu a věřím, že to díky ní zvládnu. Děkuji.

Přejít nahoru